Stomatologia Taszakowscy jest nowoczesnym, profesjonalnym gabinetem medycyny estetycznej i stomatologii w Rzeszowie. Klinika specjalizuje się w stomatologii estetycznej, leczeniu endodontycznym pod mikroskopem oraz kosmetologią. Gabinet zapewnia pełną opiekę stomatologiczną i dermatologiczną najwyższej jakości z zachowaniem najwyższych standardów światowych.

 

Nowoczesna medycyna za rozsądną cenę – Nasi pacjenci zasługują na to!

 

DOGODNA LOKALIZACJA PRZY UL. PODKARPACKIEJ W RZESZOWIE

W ostatnim czasie zmieniły się wymagania pacjentów, którzy oczekują by gabinet był miejscem w którym czują bezpiecznie. Komfort zapewnia dogodny dojazd z głównej ulicy Podkarpackiej, własny parking samochodowy, klimatyzowane pomieszczenia oraz elektroniczny system rejestracji pacjentów.

 

NOWOCZESNA PRACOWNIA RENTGENOWSKA

Dysponujemy nowoczesną pracownią rentgenowską z możliwością wykonywania natychmiastowych zdjęć cyfrowych punktowych oraz panoramicznych, których dawka napromieniania zmniejszona jest do bezpiecznego minimum.

 

KOMUNIKACJA TELEFONICZNA

W trosce o czas naszych pacjentów wizyty u naszych specjalistów potwierdzane są telefoniczne. Przypominamy także o okresowych wizytach kontrolnych.

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, wnikliwe badanie jamy ustnej i uzębienia włącznie z diagnozą rentgenowską pozwala stworzyć plan leczenia z kosztorysem dopasowany do Państwa potrzeb. Rozumiejąc potrzeby naszych pacjentów rozkładamy plan leczenia na poszczególne etapy z możliwością spłaty w nieoprocentowanych ratach.

 

NOWOCZESNE NARZĘDZIA DO STERYLIZACJI

Zadaniem nowoczesnego sprzętu jest zapewnienie maksimum komfortu i jak najmniej przykrych doznań związanych z leczeniem. Nowoczesna Klinika Stomatologiczna to także środki, które zapewniają pacjentom bezpieczeństwo chroniąc przed zakażeniami przenoszonymi pomiędzy Pacjentami. Posiadamy nowoczesną sterylizatornię spełniającą najostrzejsze normy szpitalne i niezawodnie niszczącą wszelkie drobnoustroje.

 

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Zapewniamy bezbolesne zabiegi w przyjaznej atmosferze oraz gwarancję na wykonane usługi. Wszystko to ma służyć bezpieczeństwu naszych Pacjentów oraz wpływać na długoletnie, doskonałe wyniki leczenia.

Umów wizytę